KINO online

TOPlist

TOPlist

optimalizace PageRank.cz

*Animované

Malý Dodo (2008)

Hrdinou německé animované dobrodružné komedie je mladý orangutan Dodo, který v džungli objeví housle. A poté, co se spřátelí se starým Darwinem, který je expert na podivná zvířata jménem „lidé“, se rozhodne, že se na ně naučí hrát.
Hrdinou německé animované dobrodružné komedie je mladý orangutan Dodo, který v rodném pralese rád imituje nejrůznější zvuky. Jeho milující rodiče, kteří o synka mají strach, mu dovolují hrát si jen vysoko ve větvích stromů, kde je bezpečno, ale Dodo je neposlouchá. Jednoho dne se při průzkumu džungle přiblíží ke světu lidí a objeví housle. A poté, co se spřátelí se starým Darwinem, který je expert na podivná zvířata jménem „lidé“, se rozhodne, že se na ten zvláštní instrument naučí hrát.
Žádné komentáře
 
Upozornění: Seriály a filmy online na tomto webu nejsou umístěny na našem serveru, a proto za obsah neneseme žádnou zodpovědnost! Zodpovědnost za filmy a seriály nese server, na kterém jsou umístěny a člověk který je tam umístil. Tento web má pouze informativní a směrovací charakter a neporušuje zákony ČR ani autorské práva. Jsou zde umístěny jen tzv. linky na tyto soubory, čímž chceme upozornit na servery, které porušují platné zákony ČR. Filmy a seriály si můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem a stáhnutím tohoto materiálu si chcete pouze vyrobit jednu kopii pro svou potřebu, která se nesmí dále šířit za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosíme, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR